1. Muhteşem Güzellikleri ile Zonguldak Harmankaya Şelaleleri Ülkemizin 113’ üncü Tabiat Anıtı Oldu…

  Nisan 17, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Harmankaya Şelaleleri ülkemizin 113’ üncü tabiat anıtı oldu.

 2. Kastamonu’ da Tedavisinin Ardından Sağlığına Kavuşan Karaca Yeniden Doğaya Salındı…

  Nisan 05, 2019 Kastamonu’ da tedavisinin ardından sağılığına kavuşan karaca Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce yeniden doğaya salındı.

 3. Kastamonu’da Yasa Dışı Avcılık ve Biyokaçakçılıkla Mücadele Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Nisan 05, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü “Yasadışı Avcılık ve Biyokaçakçılık Önlemeye Yönelik Bilgilendirme Eğitimi” 27 Mart 2019 tarihinde Kastamonu Tarım İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 4. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Telli Turna Tedavi Altına Alındı…

  Mart 19, 2019 Zonguldak’ ta yaralı halde bulunan Telli turna, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 5. Kastamonu’ da Tedavisinin Ardından Sağlığına Kavuşan Karabatak Doğaya Salındı…

  Mart 19, 2019 Kastamonu’ da tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Karabatak Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce doğaya salındı.

 6. Karabük’te Doğa Eğitimleri Devam Ediyor…

  Mart 11, 2019 Karabük’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

 7. Kastamonu’ da Tedavisi Tamamlanan Kaya Sansarı Yeniden Doğaya Salındı…

  Mart 04, 2019 Kastamonu’ da tedavisi tamamlanan kaya sansarı Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar /DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce yeniden tabiata salındı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar