1. Kentin İçinde Tatlı Bir Huzur, Bartın Balamba Tabiat Parkı…

  Mayıs 16, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğü Balamba Tabiat Parkı, Bartın kent merkezinde ziyaretçilerine tatlı bir huzur sunuyor.

 2. Türkiye’ nin En Kuzeyi’ inde Yer Alan Tabiat Harikası Sinop Hamsilos Tabiat Parkı…

  Mayıs 08, 2018 Türkiye'nin en kuzeyinde yer alan tabiat harikası Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü Hamsilos Tabiat Parkı, ziyaretçilerine huzur dolu anlar eşliğinde muhteşem bir görsel sunuyor.

 3. Sinop’ta Tabiat ile Sanatı Buluşturma Etkinlikleri Devam Ediliyor…

  Mayıs 08, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Abalı Ortaokulu işbirliğince, Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programı “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında, “Tabiat ile Sanatı Buluşturma ve Köpek Kulübelerinin Yapımı” etkinlikleri devam ediyor.

 4. Kastamonu’ da Tedavisi Tamamlanan Atmaca Tabiata Salındı…

  Mayıs 02, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanan atmaca tabiata salındı.

 5. Zonguldak Gümeli Tabiat Anıtı, 4113 Yaşında Kadim Porsuk Ağacı ile Geçmişin İzlerini Geleceğe Taşıyor…

  Mayıs 02, 2018 Sınırları içerisinde barındırdığı 4113 yaşındaki Kadim Porsuk Ağacı (Taxus baccata) ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Gümeli Tabiat Anıtı geçmişin izlerini geleceğe taşıyor.

 6. Sinop’ta Tabiat ile Sanatı Buluşturma ve Köpek Kulübelerinin Yapımı Etkinliği Gerçekleştirildi…

  Nisan 30, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Abalı Ortaokulu işbirliğince, Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programı “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında, “Tabiat ile Sanatı Buluşturma ve Köpek Kulübelerinin Yapımı” etkinliği gerçekleştirildi.

 7. Karabük Baklabostan Tabiat Parkı Yönetim ve Gelişme Planı’nda Son Aşamaya Gelindi...

  Nisan 30, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü ‘Baklabostan Tabiat Parkı Yönetim ve Gelişme Planı’nda son aşamaya gelindi.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar