1. Kastamonu’ da Tedavisi ve Kontrolleri Tamamlanan Sevimli Yavru Ayı Tabii Yaşam Alanına Salındı…

  Haziran 23, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanan sevimli yavru ayı tabii yaşam alanına salındı.

 2. Kastamonu’ da Vatandaşlarca Bulunan Yavru Karaca Tedavi Altına Alındı…

  Haziran 23, 2017 Kastamonu’ da vatandaşlarca bulunan yavru karaca Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 3. Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı Kastamonu’ da Gerçekleştirildi…

  Haziran 23, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü 2017 Yılı Yatırımları Koordinasyon Toplantısı 20 Haziran’ da Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’ nda gerçekleştirildi.

 4. DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Milli Park ve Tabiat Parklarında Ramazan Bayramı Hazırlıkları Tamamladı…

  Haziran 23, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü milli parkları ve tabiat parklarında Ramazan Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

 5. Bartın’ da 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının Son Tabiat Eğitimi Gürcüoluk Tabiat Parkı’ nda Gerçekleştirildi…

  Haziran 20, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince planlanan 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Tabiat Eğitimleri’ nin sonuncusu Gürcüoluk Tabiat Parkı’ nda gerçekleştirildi.

 6. Kastamonu’ da Baygın Halde Bulunan Yavru Karaca Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce Koruma Altına Alındı…

  Haziran 20, 2017 Kastamonu’ nun Azdavay ilçesinde yöre halkının baygın halde bulduğu yavru karaca Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce koruma altına alındı.

 7. Sağlık Durumunun İyi Olduğu Tespit Edilen Karaca Yeniden Tabiata Kavuşturuldu…

  Haziran 19, 2017 Kastamonu’da duyarlı vatandaşlarca Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğüne bildirilen karaca İl Şube Müdürlüğünce sağlık durumunun iyi olduğunun tespit edilmesinin ardından yeniden tabiata kavuşturuldu

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar