1. Ilgaz Dağı Milli Parkı İmar Planı Revizyon Çalışmalarında Sona Gelindi…

  Ağustos 21, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü ‘Ilgaz Dağı Milli Parkı İmar Planı Revizyon Çalışmaları’ nda sona gelindi.

 2. Küre Dağları Milli Parkı’ nda Kurban Bayramı’ nda da Ziyaretçi Yoğunluğu…

  Ağustos 21, 2019 Pek çok doğaseverin tercih ettiği Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda Kurban Bayramı’ nda da ziyaretçi yoğunluğu yaşandı.

 3. Bartın’ da Saka Kuşu Avcılarına 26 Bin 336 Lira Ceza…

  Ağustos 02, 2019 Bartın’ da Saka kuşu avcılarına Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 26 bin 336 lira idari para cezası uygulandı.

 4. Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel Baklabostan Tabiat Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

  Temmuz 19, 2019 Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel Karabük’ te turizm potansiyelinin artırılması, çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi maksadıyla, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü Baklabostan Tabiat Parkı’ nda incelemelerde bulundu.

 5. DKMP Genel Müdür Yarımcımız Sayın Mustafa Bulut Karabük’ te Tabiat Parklarımızda İncelemelerde Bulundular…

  Temmuz 18, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa Bulut Karabük’ te tabiat parklarında incelemelerde bulundular.

 6. TEMA Gönüllüleri Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda Buluştu…

  Temmuz 11, 2019 Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) gönüllüleri ikinci kez Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda buluştu.

 7. Karabük’te Tabiat Eğitimleri “Yaz Kur’an Kursları”nda da Devam Ediyor…

  Temmuz 11, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri “Yaz Kur’an Kursları” nda da devam ediyor

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar