1. Karabük’te Kaçak Avlanan Şahıslara 51 Bin 472 Lira İdari Yaptırım…

  Ocak 15, 2020 Karabük’ te kaçak avlanan şahıslara Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce 51 bin 472 lira idari yaptırım uygulandı.

 2. Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda Ziyaretçi Sayısı Her Yıl Artıyor…

  Ocak 14, 2020 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda ziyaretçi sayısı her yıl artıyor.

 3. Valla Kanyonu’ nun Eşsiz Güzelliklerini Ziyaretçilerine Sunan 3 Katlı Seyir Terası Kulesi Tamamlandı…

  Aralık 30, 2019 Valla Kanyonu’ nun eşsiz güzelliklerini ziyaretçilerine sunan 3 katlı seyir terası kulesi Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce tamamlandı.

 4. Sinop’ ta Tedavisi Tamamlanan Karaca Yeniden Doğaya Salındı…

  Aralık 18, 2019 Sinop’ ta, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanan karaca yeniden doğaya salındı.

 5. Sinop’ta İlçe Jandarma Komutanlığı Personelleri ile Kara Avcılığı Kanunu ve Biyokaçakçılık Konulu Eğitimleri Devam Ediyor…

  Aralık 11, 2019 ‘4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu ile Biyokaçakçılık’ konulu eğitimlere Türkeli, Gerze, Dikmen, Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde devam edildi.

 6. Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ile Sayın Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Baklabostan Tabiat Parkında İncelemelerde Bulundular...

  Aralık 11, 2019 Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ile Sayın Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Karabük İl Şube Müdürlüğü Baklabostan Tabiat Parkı’ nda incelemelerde bulundular.

 7. Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce Gerçekleştirilen Tabiat Eğitimleri Devam Ediyor…

  Aralık 11, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar