1. Sinop Bilim Sanat Merkezi Öğrencilerinin Katılımları ile Gerçekleştirilen Tabiat Eğitimi Büyük İlgi Gördü…

  Nisan 16, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce, Sinop Bilim Sanat Merkezi öğrencilerinin katılımları ile gerçekleştirilen, ‘Tabiatı Koruma, Biyoçeşitliliğin Önemi ve Biyokaçakçılık Eğitimi’ büyük ilgi gördü.

 2. Yaralı Baykuş Yavrusu Kastamonu’ da Tedavi Altına Alındı…

  Nisan 16, 2018 Kastamonu’ da, duyarlı bir vatandaş tarafından bulunan yaralı baykuş yavrusu Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 3. DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Bartın’ da İncelemelerde Bulundu…

  Nisan 13, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Bartın’ da incelemelerde bulundu.

 4. DKMP Karabük İl Şube Müdürlüğü Faaliyetleri ‘Haftaya Başlangıç Toplantısı’ nda Anlatıldı…

  Nisan 13, 2018 Karabük Valiliğince gerçekleştirilen ‘Haftaya Başlangıç Toplantısı’ nda Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen faaliyetler, DKMP Karabük İl Şube Müdürü Ahmet Işık tarafından yapılan sunumla anlatıldı.

 5. Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce ‘Tabiatı Koruma, Biyoçeşitliliğin Önemi ve Biyokaçakçılık Eğitimleri’ Devam Ediyor…

  Nisan 09, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce gerçekleştirilen ‘Tabiatı Koruma ve Biyolojik Çeşitlilik Eğitimleri’ devam ediyor.

 6. Bartın’ da Kedi ve Köpek Evleri Sahiplerine Ulaştı…

  Nisan 09, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın Şube İl Müdürlüğünce yaptırılan kedi ve köpek evleri Bartın Hayvan Severler Derneği işbirliğince belirlenen noktalara yerleştirildi. Kedi ve köpek evleri sahiplerine ulaştırıldı.

 7. Kastamonu’ da Avcı Eğitim Kursları 2018 Yılında da Hız Kesmeden Devam Ediyor…

  Nisan 06, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğü ile Halk Eğitim Müdürlükleri iş birliğince gerçekleştirilen avcı eğitim kursları 2018 yılında da hız kesmeden devam ediyor.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar