1. Dünyanın En Derin İkinci Kanyonu, Valla Kanyonu'na,720 Metre Yükseklikte İnşa Edilen Kerte Seyir Terası Hizmete Alındı…

  Ağustos 08, 2018 Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesinde bulunan dünyanın en derin ikinci kanyonu olarak gösterilen Valla Kanyonu'na Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce 720 metre yükseklikte inşa edilen Kerte Seyir Terası hizmete alındı.

 2. Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz Horma Kanyonu Yürüyüş Yolunda İncelemelerde Bulundu…

  Ağustos 08, 2018 Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Horma Kanyonu yürüyüş yolunda incelemelerde bulundu.

 3. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Kızıl Şahin Tedavi Altına Alındı…

  Ağustos 06, 2018 Karabük’ te yaralı halde bulunan kızıl şahin Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 4. Karabük’ te Çocuklara Mağara Sevgisi Aşılandı…

  Ağustos 03, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü ile Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi TÜBİTAK 4004 – Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında düzenlenen ‘Makrodan Mikroya Göktepe Projesi’ kapsamında çocuklara mağara eğitimi gerçekleştirildi. Çocuklara mağara sevgisi aşılandı.

 5. Karabük’ te TÜBİTAK 4004 ‘Makrodan Mikroya Göktepe Projesi’ Gerçekleştirildi…

  Temmuz 20, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü ile Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi TÜBİTAK 4004 – Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında düzenlenen ‘Makrodan Mikroya Göktepe Projesi 2-6 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 6. Kastamonu’ da Vücudu Ziftle Kaplanmış Yavru Köpek Kurtarıldı…

  Temmuz 11, 2018 Kastamonu’ da Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce vücudu ziftle kaplanmış yavru köpek kurtarıldı.

 7. Sahibince Bakılmayan Yaralı Köpeğe DKMP Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce El Konuldu…

  Temmuz 10, 2018 Kastamonu’ da sahibince bakılmayan yaralı köpeğe, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince tedavisi gerçekleştirilmek üzere el konuldu.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar