1. Orman Genel Müdürü Sayın İsmail Üzmez Karabük’te İncelemelerde Bulundu…

  Ekim 27, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürü Sayın İsmail Üzmez Karabük’ te incelemelerde bulundu. Karabük Orman İşletme Müdürlüğünce gerçekleştirilen silvikültür çalışmalarını yerinde incelemek maksadıyla Karabük’e gelen Sayın İsmail Üzmez’ in ziyaretinde, Orman Genel Müdür Yardımcısı Ali Şahin, Silvikültür Daire Başkanı Halis Ömür, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı ...

 2. Kastamonu’ da 2. Av Kılavuzu Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Ekim 27, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce ‘2. Av Kılavuzluğu Eğitimi’ 05-06 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi.

 3. İstiklal Yolu İhya Projesi Hazırlık Çalışmaları Değerlendirildi…

  Ekim 27, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğünce yürütülen ‘İstiklal Yolu İhya Projesi’ hazırlık çalışmaları Ilgaz Dağı Milli Parkı Biyolojik Çeşitlilik ve Doğal Kaynaklar Araştırma Merkezi Toplantı Salonu’ nda 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

 4. İzleme Çalışmalarında Sinop Florasına 13 Yeni Kayıt Eklenmiştir

  Ekim 19, 2016 Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi kapsamında Sinop İlimizde flora ve özellikli alanlar izleme çalışmaları yapan Orman ve Su İşleri 10.Bölge Müdürlüğü’nde görevli Orman Mühendisi Hasan YAŞAYACAK, Kimyager Funda GÜRLEYEN KURU, Orman Mühendisi Hicran BAYRAKTAR NALBANTOĞLU, DKSA Şube Müdür V. Elif KALAYCI, Tekniker Erol NALBANTOĞLU ve ...

 5. Bartın’ da 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri Gerçekleştirildi…

  Ekim 13, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri gerçekleştirildi.

 6. Çamlık Tabiat Parkı’nda Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Gerçekleştirildi…

  Ekim 13, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce ‘Dünya Yürüyüş Günü’ etkinlikleri kapsamında Çamlık Tabiat Parkı’nda sağlıklı yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi.

 7. Kastamonu’ da 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri Gerçekleştirildi…

  Ekim 10, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP)10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri gerçekleştirildi.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar