1. Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce “Tabiatı Koruma, Biyoçeşitliliğin Önemi ve Biyokaçakçılık Eğitimi” Devam Ediyor…

  Aralık 14, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce gerçekleştirilen “Tabiatı Koruma, Biyoçeşitliliğin Önemi ve Biyokaçakçılık Eğitimleri” devam ediyor.

 2. Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel Doğa Koruma ve Milli Parklar Karabük İl Şube Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler…

  Aralık 14, 2018 Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

 3. Küre Dağları Milli Parkı’ nda Kara Ağaçkakan Görüntülendi…

  Aralık 05, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda kara ağaçkakan görüntülendi.

 4. Bartın’ da Yaralı Halde Bulunan Karaca Tedavisinin Ardından Yeniden Tabiata Salındı…

  Aralık 03, 2018 Bartın’ da yaralı halde bulunan karaca tedavisinin ardından Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Bartın İl Şube Müdürlüğünce yeniden tabiata salındı.

 5. Ilgaz Dağı Milli Parkı Kış Sezonu Hazırlık Toplantısı Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi…

  Kasım 26, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce, Kış Sezonuna Hazırlık Toplantısı Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında Ilgaz Dağı Milli Parkı Biyolojik Çeşitlilik ve Doğal Kaynaklar Araştırma ve Eğitim Merkezi ’nde gerçekleştirildi.

 6. Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda “Milli Parkını Temiz Tut” Sloganı ile Çevre Temizliği…

  Kasım 26, 2018 Ilgaz Dağı Milli Parkı ’nda Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğü ile mili parkta yer alan tesis çalışanları işbirliğince “Milli Parkını Temiz Tut” sloganı ile çevre temizliği gerçekleştirildi.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar