1. Sinop’ ta Tedavi Edilen Yaralı İki Gümüş Martı Tabiata Kavuştu…

  Temmuz 01, 2016 Sinop merkezde bulunan ve Sinop Şube Müdürlüğüne getirilen 2 adet bakıma muhtaç gümüş martı(Larus michahellis) 20 gün boyunca veterinerimiz Ali Çalışkan tarafından bakımı ve beslemesi yapıldıktan sonra doğaya bırakıldı.

 2. Zonguldak İli Tabiat Turizmi Eylem Planı Uygulama Değerlendirme Çalıştayı Gerçekleştirildi…

  Haziran 28, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce “Zonguldak İli Tabiat Turizmi Eylem Planı Uygulama Değerlendirme Çalıştayı” gerçekleştirildi.

 3. Erfelek Tatlıca Şelaleleri’ ne Üst Düzey Ziyaret…

  Haziran 28, 2016 Erfelek Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı’ na, Sinop Valisi Sayın Dr. Yasemin Özata Çetinkaya başta olmak üzere Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Ali Rıza Diniz, DSİ 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık, DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, DKMP 10. Bölge Müdür Yardımcısı Selim Yalçınkaya ile bazı kamu kurum ve kuruluşları amirlerinin de iştirakleriyle üst düzey ziyaret...

 4. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Sinop’ ta…

  Haziran 28, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş bazı inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere DKMP 10. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 5. Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu 140 Milyon TL Tutarındaki 29 Müjde ile Sinop’ a Geldi…

  Haziran 27, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu beraberindeki heyetle birlikte 23 Haziran’da 140 milyon lira yatırım bedelli 29 müjde ile Sinop’ a geldi.

 6. Görev Değişikliği Sebebiyle Sinop’ tan Ayrılan Oğuz Bayazit İftar Yemeğinde Bölge Müdürlüğü Personeli ile Vedalaştı…

  Haziran 22, 2016 Görev değişikliği sebebiyle Sinop’ tan ayrılan Oğuz Bayazit Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğünce düzenlenen iftar yemeğinde Bölge Müdürlüğü personeli ile vedalaştı.

 7. Aday Memurlar Hazırlıyıcı Eğitim Sınavına Girdi...

  Haziran 22, 2016 Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan aday memurlarımız 17.06.2016 tarihinde 14:00-15:00 saatleri arasında Eğitim Sınav Yürütme Komisyonumuzca, Hazırlayıcı Eğitim sınavına tabii tutulmuştur.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar