1. Sinop’ta 2019 Yılı Kış Ortası Su Kuşu Sayımları Gerçekleştirildi…

  Ocak 18, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ornitoloji Araştırma Merkezi işbirliğince Sinop İli Kış Ortası Su Kuşu Sayımları (KOSKS) Sinop Kıyıları ve Sarıkum Gölü'nde gerçekleştirildi. İlgililerce belirlenen noktalarda yapılan sayımlarda; su kuşu türleri ve sayıları hakkında bilgiler kayıt altına alındı.

 2. Sinop’ ta Yasadışı Karaca Avcılarına Suçüstü…

  Ocak 18, 2019 Sinop ’un Boyabat ilçesinde, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü Av Koruma Kontrol Ekipleri ile Boyabat Jandarma Ekiplerince yasadışı karaca avcılığı yapan şahıs suçüstü yakaladı.

 3. Karabük'te Yasadışı Karaca Avcıları Suç Üstü Yakalandı…

  Ocak 10, 2019 Karabük’ te, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü av koruma ekiplerince yasadışı karaca avcıları suçüstü yakaladı.

 4. Karabük’ te Çamlık Tabiat Parkında Sarıkamış Yürüyüşü Gerçekleştirildi…

  Ocak 10, 2019 Karabük’ te, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü Çamlık Tabiat Parkı’ nda "Asım'ın nesli asrın yürüyüşünde" sloganıyla "Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü" gerçekleştirildi.

 5. Sinop’ta Yasadışı Avcılıkla Mücadele Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

  Ocak 10, 2019 Sinop’ ta, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce, yasadışı avcılıkla mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

 6. Bartın’da 2019 Yılının İlk Biyolojik Çeşitlilik ve Doğa Koruma Eğitimi Gerçekleştirildi…...

  Ocak 10, 2019 Bartın’ da 2019 yılının ilk Biyolojik Çeşitlilik, Biyokaçakçılık ve Doğa Koruma Eğitimi Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirildi.

 7. Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce Kastamonu Üniversitesi Öğrencilerine Tabiat Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Ocak 10, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce, Kastamonu İli Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı ve Ilgaz Dağı Milli Parkı Sürdürülebilir Turizm ve Ziyaretçi Yönetim Planı kapsamında Kastamonu Üniversitesi öğrencilerine tabiat eğitimi gerçekleştirildi.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar