1. Sinop’ ta Dünya Sulak Alanlar Günü Etkinliği Halk Eğitim Merkezi Salonunda Gerçekleştirildi…

  Şubat 17, 2017 Orman Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğünce Sinop’ ta düzenlenen 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü etkinliği Sinop Vali Yardımcısı Sayın Savaş Ünlü’ nün iştirakleri ile Halk Eğitim Merkezi Salonu’ nda gerçekleştirildi.

 2. Kastamonu’ da Dünya Sulak Alanlar Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı…

  Şubat 09, 2017 Orman ve Su Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce “Dünya Sulak Alanlar Günü” çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 3. Bartın’ da Kanala Düşen Karaca Kurtarıldı…

  Şubat 08, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar(DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın Şube Müdürlüğünce kanala düşen karaca kurtarıldı.

 4. Bartın’ da Av Koruma ve Kontrol Faaliyetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor...

  Şubat 02, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 2017 yılında da av koruma ve kontrol faaliyetlerine hız kesmeden devam ediliyor. Yoğun kar yağışı ile birlikte sayılarında artış yaşanılan usulsüz avcılara İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen koruma ve kontrol faaliyetleriyle göz açtırılmıyor.

 5. 2017 Yılı Kış Ortası Su Kuşu Sayımları Zonguldak’ ta Gerçekleştirildi…

  Ocak 25, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü ile Bülent Ecevit Üniversitesi işbirliği, gönüllü kuş gözlemcilerinin desteğiyle Zonguldak 2017 yılı Kış Ortası Su Kuşu Sayımları (KOSKS) 21-22 Ocak tarihlerinde gerçekleştirildi. KOSKS’ tan sevindirici haber geldi. Çaprazgaga (Loxia curvirostra) Zonguldak’ın 304’ üncü kuş..

 6. Bartın’ da Yaban Hayvanlarına Yem ve Yiyecek Desteğine Hız Kesmeden Devam Ediliyor…

  Ocak 20, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 2017 Ocak ayında da zorlu kış şartlarında ve kar yağışının artması sebebiyle yem ve yiyecek bulmakta zorluk çeken yaban hayvanlarına yem ve yiyecek desteği hız kesmeden devam ediliyor.

 7. Sinop’ ta Tedavisi Tamamlanarak Tabiata Salınan Karaca Takip Altında…

  Ocak 19, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanarak tabiata salınan karaca takip altında.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar