1. Bartın’ da Yaban Hayvanlarına Yem ve Yiyecek Desteğine Hız Kesmeden Devam Ediliyor…

  Ocak 20, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 2017 Ocak ayında da zorlu kış şartlarında ve kar yağışının artması sebebiyle yem ve yiyecek bulmakta zorluk çeken yaban hayvanlarına yem ve yiyecek desteği hız kesmeden devam ediliyor.

 2. Sinop’ ta Tedavisi Tamamlanarak Tabiata Salınan Karaca Takip Altında…

  Ocak 19, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanarak tabiata salınan karaca takip altında.

 3. 102. Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü Karabük’ te Gerçekleştirildi…

  Ocak 12, 2017 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen 102. Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü yurt genelinde olduğu gibi Karabük’ te de gerçekleştirildi.

 4. Sinop’ ta Yaralı Kuğu Tedavi Altına Alındı…

  Ocak 12, 2017 Sinop’un Merkez ilçesi Akliman mevkiinde Aksaz Sulak Alanında vatandaşlarca yaralı halde bulunan kuğu Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 5. Kırlangıç Kimsesizler ve Yardımlaşma Derneği Ziyaretçileri Küre Dağları Milli Parkı Engelli Dostu Milli Park Projesi Hakkında Bilgilendirildi…

  Ocak 11, 2017 Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu (Çorum HDF) bünyesinde bulunan Kırlangıç Kimsesizler ve Engelliler Yardımlaşma Derneği ziyaretçileri Bartın, Amasra gezisinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce Milli Park Müdürlüğü

 6. Karabük İli Tabiat Turizmi Çalıştayı Gerçekleştirildi…

  Aralık 28, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce ‘Karabük İli Tabiat Turizmi Çalıştayı’ gerçekleştirildi.

 7. Bartın’ da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Aralık 28, 2016 Orman ve Su Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce Şube Müdürlüğü personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” gerçekleştirildi.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar