1. Ailemle Öğreniyorum Projesi Kapsamında ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ Küre Dağları Milli Parkı’ nda Gerçekleştirildi…

  Kasım 16, 2018 Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan Ailemle Öğreniyorum Projesi kapsamında gerçekleştirilen ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda Park Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 2. Zonguldak ’ta, Koruma Altında Bulunan Saka Avlamak İsteyen Şahıs Avlanamadan Suçüstü Yakalandı…

  Kasım 14, 2018 Zonguldak’ta ağla tuzak kurarak BERN Sözleşmesince koruma altına alınan türler arasında yer alan saka avlamak isteyen şahıs, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce avlanamadan suçüstü yakalandı.

 3. Kastamonu’ da Yaralı Çakal Tedavi Altına Alındı…

  Kasım 07, 2018 Kastamonu’ da yaralı halde bulunan çakal, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 4. Sinop’ un Korunan Alanlarında Mantar Envanter Çalışmaları Devam Ediyor…

  Kasım 05, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğünce Sinop’ un korunan alanlarında gerçekleştirilen mantar envanter çalışmaları devam ediyor.

 5. Zonguldak’ ta Gece Yasadışı Far Avı Yapan Şahsa 5 Bin 889 Lira İdari Yaptırım…

  Kasım 01, 2018

 6. Ilgaz Dağı Milli Parkı’ nda 2018 Yılı Yatırım İş Programı Kapsamında Planlanan Yatırımlar Tamamlandı…

  Ekim 31, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda, 2018 Yılı Yatırım İş Programı kapsamında planlanan yatırımlar tamamlandı.

 7. Sinop ’ta Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı ile Hamsilos Tabiat Parkı’ nda Su Samuru Görüntülendi…

  Ekim 30, 2018

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar