1. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Su Samuru Tedavi Altına Alındı…

  Eylül 07, 2018 Zonguldak’ ta yaralı halde vatandaşlarca bulunan su samuru, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 2. Sinop Akgöl Tabiat Parkı’na Adını Veren Akgöl Göleti’ ne 30 Bin Abant Alası Salındı…

  Eylül 05, 2018 Sinop’ un Ayancık ilçesi Akgöl Tabiat Parkı’ na adını veren Akgöl Göleti’ ne, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce göletin rekraatif değerinin artırtılması maksadıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında temizlenmesinin ardından, 30 bin Abant alası salındı.

 3. DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Tabiat Parkları ve Milli Parkları Kurban Bayramı’nda Yaklaşık 105 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı…

  Ağustos 29, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü tabiat parkları ve milli parkları Kurban Bayramı boyunca yaklaşık 105 bin ziyaretçiyi ağırladı.

 4. Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel Küre Dağları Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

  Ağustos 28, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda incelemelerde bulundu.

 5. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Ebabil Tedavi Altına Alındı…

  Ağustos 27, 2018 Karabük’ te yaralı halde bulunan ebabil, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 6. Zonguldak Milli Egemenlik Tabiat Parkı’ nda Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı…

  Ağustos 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Milli Egemenlik Tabiat Parkında Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

 7. Sinop Korunan Alanlarında Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı…

  Ağustos 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü Korunan Alanlarında Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar