1. Bartın’ da Tedavisi Gerçekleştirilen Porsuk Tabiata Salındı…

  Eylül 20, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğüne duyarlı vatandaşlarca yaralı olduğu bildirilen porsuk veteriner hekimince gerçekleştirilen tedavisinin ardından tabiata salındı.

 2. 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı” nda İncelemelerde Bulundu…

  Eylül 12, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, 6 Eylül’ de Kastamonu’nun Şenpazar ilçesindeki Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı sınırlarında yer alan “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı” nda..

 3. Karabük İli Tabiat Turizmi Eylem Planı Uygulama Değerlendirme Çalıştayı Gerçekleştirildi…

  Eylül 12, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce “Karabük İli Tabiat Turizmi Eylem Planı Uygulama Değerlendirme Çalıştayı” gerçekleştirildi.

 4. Karabük Kavaklı ve Çitdere Tabiatı Koruma Alanları’ nda Gerçekleştirilen TÜBİTAK Projesi Sona Erdi…

  Eylül 07, 2016 2014 Nisan ayında başlayan, TÜBİTAK ile Ordu Üniversitesi’ nin desteklediği Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce Çitdere ve Kavaklı Tabiatı Koruma Alanları’ nda gerçekleştirilen 113Z820 no.lu “Yenice Ormanları -Çitdere ve Kavaklı Sıcak Nokta Referans Alanlarında Koruma Stratejilerinin ve Bitki Çeşitliliğinin Komünite Tiplerinde Belirlenmesi Projesi” sona erdi.

 5. Karabük’te HES Denetimleri Gerçekleştirildi…

  Eylül 04, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce, Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2013/15 sayılı “HES İzleme ve Kontrol Komisyonuna Dair Genelge” si kapsamında Karabük ili sınırlarında faaliyet gösteren Hidroelektrik Santralleri (HES) denetimleri gerçekleştirildi.

 6. Dünyanın En Yaşlı Porsuk Ağacının Bulunduğu Alan Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ nun Talimatlarıyla Tabiat Anıtı İlan Edildi…

  Eylül 04, 2016 Dünyanın bilinen en yaşlı porsuk ağacı, aynı zamanda ülkemizin de en yaşlı ağacı olma özelliği taşıyan 4112 yaşındaki Porsuk ağacının bulunduğu 1500 dekarlık alan Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ nun talimatları ile Tabiat Anıtı ilan edildi.

 7. Zonguldak Dereleri Balıklarına Kavuşuyor…

  Eylül 01, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce 4 bin kırmızı benekli alabalık 26 Ağustos’ ta tabii yaşam alanlarına salındı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar