1. Bartın’da Biyolojik Çeşitlilik ve Doğa Koruma Eğitimleri Devam Ediyor…

  Mart 19, 2018 Bartın’ da Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen ‘Biyolojik Çeşitlilik ve Doğa Koruma’ eğitimleri devam ediyor.

 2. Zonguldak İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Vali Sayın Ahmet Çınar Başkanlığında Gerçekleştirildi…

  Mart 15, 2018 2018 yılında ikincisi gerçekleştirilen Zonguldak İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Vali Sayın Ahmet Çınar başkanlığında 5 Mart 2018 tarihinde Zonguldak Valiliği Toplantı Salonun’ da gerçekleştirildi.

 3. Paintball Severler Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda Bir Araya Geldi…

  Mart 13, 2018 Painball severler, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğü ile Ankara Üniversitesi işbirliğince tabiat turizmi faaliyetleri kapsamında Ilgaz Dağı Milli Parkı eşsiz güzelliklerinde düzenlenen patinball etkinliğinde bir araya geldi.

 4. Sinop Sorkun Şelaleleri Tabiat Anıtı Yönetim Planı İlgi Grupları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Mart 13, 2018 Sinop ziyaretleri esnasında Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu tarafından, 7 Ağustos 2017 tarihinde tabiat anıtı ilan edilen Sorkun Şelaleleri Tabiat Anıtı Yönetim Planı İlgi Grupları Bilgilendirme Toplantısı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirildi.

 5. Kastamonu’ da Kayıt Dışı Avcılığın Önlenmesi Maksadıyla Kurumlararası İşbirliği ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Mart 08, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce, kayıt dışı avcılığın önlenmesi, genel ve devlet avlaklarının yönetimi, av silahlarının ruhsatlandırılması ve av turizmi ile alakalı kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun sağlanması maksadıyla toplantı gerçekleştirildi.

 6. Bartın’ da Yaralı Halde Bulunan Karaca Tedavisininim Ardından Yeniden Tabiata Salındı…

  Mart 05, 2018 Bartın’ da vatandaşların yaralı halde bulduğu karaca, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tedavisinin ardından yeniden tabiata salındı.

 7. Bartın’ da Hayvanları Koruma ve Kara Avcılığı Kanunları ile Alakalı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı…

  Mart 05, 2018 Bartın’ da, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 5199 sayılı Hayvanları Koruma ve 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunları ile alakalı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar