1. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Telli Turna Tedavi Altına Alındı…

  Mart 19, 2019 Zonguldak’ ta yaralı halde bulunan Telli turna, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 2. Kastamonu’ da Tedavisinin Ardından Sağlığına Kavuşan Karabatak Doğaya Salındı…

  Mart 19, 2019 Kastamonu’ da tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Karabatak Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce doğaya salındı.

 3. Karabük’te Doğa Eğitimleri Devam Ediyor…

  Mart 11, 2019 Karabük’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

 4. Kastamonu’ da Tedavisi Tamamlanan Kaya Sansarı Yeniden Doğaya Salındı…

  Mart 04, 2019 Kastamonu’ da tedavisi tamamlanan kaya sansarı Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar /DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce yeniden tabiata salındı.

 5. Kastamonu İl Şube Müdürlüğü ile Ilgaz Dağı Milli Parkı Müdürlüğü Asil Devlet Memurluğu Yemin Merasimi Düzenlendi…

  Mart 04, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğü ile Ilgaz Dağı Milli Parkı Şube Müdürlüğü görevli aday memurları Asil Devlet Memurluğu Yemin Merasimi düzenlendi.

 6. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli Müjdeleri ile Karabük’e Geldi…

  Mart 01, 2019 Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli müjdeleri ile Karabük’e geldi. Karabük’ün Yenice ilçesinde vatandaşlara hitap eden Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli; Fatih Sultan Mehmet'in emaneti Yenice'de Yenicelilerle olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

 7. 2019-2020 Av Yılı Karabük İl Av Komisyonu Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Barbaros Baran Başkanlığında Yapıldı…

  Şubat 26, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu ’nun 3. maddesi gereği Karabük ’ün Eskipazar, Eflani, Yenice, Safranbolu ve Yenice ilçelerinde ocak ayında gerçekleştirilen ilçe av komisyonları toplantılarının ardından, 2019-2020 Av Yılı Karabük İl Av Komisyonu toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Barbaros Baran başkanlığında yapıldı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar