1. Kastamonulu Avcılara Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Aralık 02, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Paklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce Kastamonulu avcılara bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 2. Zonguldak’ta Yaban Hayvanları İçin 4 Bin 500 Yabanıl Meyve Fidanı Toprakla Buluşturuldu…

  Aralık 01, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak Şube Müdürlüğünce yaban hayvanlarına yiyecek sağlamak maksadıyla 4 bin 500 yabanıl meyve fidanı toprakla buluşturuldu.

 3. Küre Dağları Milli Parkı Günü Birlik Kullanım Alanlarında İncelemelerde Bulunuldu…

  Kasım 22, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü Proje Uygulama Şube Müdürlüğünce 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda günü birlik kullanım alanları ile alanda tesisi devam eden projelerle alakalı incelemelerde bulunuldu.

 4. Bartın’da Jandarma Ekipleriyle İşbirliğini Güçlendirmek Maksadıyla Bilgilendirme Faaliyetleri Gerçekleştirildi…

  Kasım 22, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Bartın İl Şube Müdürlüğünce biyolojik çeşitlilik, biyokaçakçılıkla mücadele ile av koruma kontrol faaliyetlerinde jandarma ekipleriyle işbirliğini güçlendirmek maksadıyla bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirildi

 5. AYI’NIN SELFİ ÇILGINLIĞI

  Kasım 16, 2016 Orman ve Su İşleri 10. Bölge Müdürlüğü tarafından Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi kapsamında Sinop İlinde devam eden memeli izleme çalışmalarında yaban hayatı yönetimine ilişkin birçok önemli veri elde edilmekle birlikte yaban hayvanlarının ilginç davranışları da fotokapanlara yansımıştır.

 6. Sinop Valisi Sayın Hasan İpek DKMP 10. Bölge Müdürlüğünü Ziyaret Etti…

  Kasım 11, 2016 Sinop Valisi Sayın Hasan İpek kurum ziyaretleri kapsamında, 8 Kasım Salı günü Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 7. Bartın’da 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Biyolojik Çeşitlilik ve Doğa Koruma Eğitimleri Başladı…

  Kasım 10, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın Şube Müdürlüğünce 2016-2017 eğitim öğretim yılı için planlanan Biyolojik Çeşitlilik, Biyokaçakçılık ve Doğa Koruma eğitimleri başladı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar