1. Yaralı Kızıl Şahin Tabiata Kazandırıldı…

  Ağustos 23, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğüne duyarlı vatandaşlarca teslim edilen yaralı kızıl şahin 10. Bölge Müdürlüğü Veteriner Hekimince gerçekleştirilen tedavisinin ardından yeniden tabiata kazandırıldı.

 2. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Nurettin Taş Bartın’ da...

  Ağustos 23, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Nurettin Taş, Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun 19 Ağustos Cuma günü gerçekleştirdiği Bartın programına iştirak ettiler.

 3. Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu 417 Milyon TL Yatırım Bedelli 26 Müjde ile Bartın’ a Geldi…

  Ağustos 23, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu beraberindeki heyetle 19 Ağustos Cuma günü 417 milyon lira yatırım bedelli 26 müjde ile Bartın’ a geldi. Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bartın’ da 93 milyon lira yatırım bedelli 16 tesisin toplu temel atma ve açılış merasimini gerçekleştirdi.

 4. Kastamonu’ da Ev ve Süs Hayvanı Satış Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Ağustos 19, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğü, Kastamonu Belediyesi ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğünce 12 Ağustos’ta Kastamonu Belediyesi Toplantı Salonun’ da Ev ve Süs Hayvanları Satış Eğitimi gerçekleştirildi.

 5. Yavru Karaca Sağlığına Kavuştu…

  Ağustos 19, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavi edilen yavru karaca sağlığına kavuştu.

 6. Sinop Valisi Kemal Cirit’ in İştirakleriyle Bozburun YHGS’ de 2000 Sülün Tabiatla Buluştu…

  Ağustos 18, 2016 Sinop Valisi Kemal Cirit’ in iştirakleriyle, DKMP Genel Müdürlüğü’nün 2016 yılı Sülün Üretim ve Doğaya Yerleştirme Eylem Planı kapsamında DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce Bozburun Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’ nda (YHGS) 2 bin sülün tabiatla buluşturuldu.

 7. Öğrenen ve Öğreten Avcı Seminerleri Bartın’da Başladı…

  Ağustos 18, 2016 15.03.2014 tarih ve 28942 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Avcı Eğitimi ve Avcılık Belgesi Verilmesi Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” kapsamında DKMP Genel Müdürlüğünce “Öğrenen ve Öğreten Avcı” sloganı ile planlanan 2 yıllık seminer ve konferans programları kapsamında “Öğrenen ve Öğreten Avcı” seminerleri Bartın’da başladı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar