1. Sinop’ta İlçe Jandarma Komutanlığı Personelleri ile Kara Avcılığı Kanunu ve Biyokaçakçılık Konulu Eğitimleri Devam Ediyor…

  Aralık 11, 2019 ‘4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu ile Biyokaçakçılık’ konulu eğitimlere Türkeli, Gerze, Dikmen, Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde devam edildi.

 2. Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ile Sayın Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Baklabostan Tabiat Parkında İncelemelerde Bulundular...

  Aralık 11, 2019 Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ile Sayın Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Karabük İl Şube Müdürlüğü Baklabostan Tabiat Parkı’ nda incelemelerde bulundular.

 3. Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce Gerçekleştirilen Tabiat Eğitimleri Devam Ediyor…

  Aralık 11, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

 4. Küre Dağarı Milli Parkı Ilgarini Mağarası Yürüyüş Yolu Tamamlandı…

  Kasım 27, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce inşa edilen ‘Ilgarini Mağarası Yürüyüş Yolu’ tamamlandı.

 5. Küre Dağları Milli Parkı Cide ‘Loç Vadisi Ahşap Seyir Terası Kule ’si Tamamlandı…

  Kasım 27, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar (DMKP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce Kastamonu’ nun Cide ilçesi Loç Vadisi Seyir Terası yanına inşa edilen ‘Ahşap Seyir Terası Kulesi’ tamamlandı.

 6. Sinop’ ta Tedavisi Tamamlanan Şahin Özgürlüğe Kanat Çırptı…

  Kasım 27, 2019 Sinop’ ta, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisi tamamlanan şahin özgürlüğe kanat çırptı.

 7. Karabük’te Tabiat Eğitimleri Devam Ediyor…

  Kasım 19, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar