1. Sinop’ ta Sülük Toplayan Şahıslara Suçüstü…

  Aralık 11, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce, Sinop’ ta kaçak sülük toplayan şahıslar suçüstü yakalandı.

 2. Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü Yatırımları Koordinasyon Toplantısı Ilgaz Dağı Milli Parkı’ nda Gerçekleştirildi…

  Aralık 11, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü 2017 Yılı Yatırımları Koordinasyon Toplantısı 06 Aralık 2017 tarihinde 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit başkanlığında, Ilgaz Dağı Milli Parkı Biyolojik Çeşitlilik ve Doğal Kaynaklar Araştırma ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 3. Karabük’ te Kızıl Geyik Avlanan Şahıslara 31 Bin 532 Lira İdari Yaptırım…

  Aralık 08, 2017 Yasadışı avcılıkla mücadeleyi aralıksız sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce koruma altındaki kızıl geyik avlayan şahıslara 31 bin 532 lira idari yaptırım uygulandı.

 4. Karabük’ te Tedavi Altına Alınan Kaya Kartalı Güvenilir Ellerde…

  Aralık 04, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alınan kaya kartalı güvenilir ellerde.

 5. Karabük’ te HES Denetimleri Gerçekleştirildi…

  Aralık 04, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2013/15 sayılı “HES İzleme ve Kontrol Komisyonuna Dair Genelge” kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce, Karabük’te faaliyet gösteren Hidroelektrik Santrallerinde (HES)’ denetimler gerçekleştirildi.

 6. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Bartın’ da Bazı Ziyaretlerde Bulundular…

  Kasım 28, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu beraberlerindeki heyetle 24 Kasım Cuma günü Bartın’ da bazı ziyaretlerde bulundular.

 7. Karabük’ te Arabanın Çarptığı Karaca Tedavi Altına Alındı...

  Kasım 27, 2017 Karabük’ te arabanın çarptığı karaca Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar