1. Sinop Sarıkum Tabiatı Koruma Alanında Gerçekleştirilen Tabiat Eğitimi ile Öğrenciler Eğlenirken Öğrendiler…

  Haziran 13, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parlar DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Sinop Sarıkum Tabiatı Koruma Alanı’ nda gerçekleştirilen tabiat eğitimi ile öğrenciler eğlenirken öğrendiler.

 2. Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Valisi Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi…

  Haziran 05, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce, Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında 1 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

 3. Sinop’ta Tedavisinin Ardından Tabiata Salınan Karaca, Takip Altına Alındı…

  Haziran 04, 2018 Sinop’ ta yaralı halde bulunan karaca, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisinin ardından tabiata salınarak takip altına alındı.

 4. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Kastamonu’ da 188 Milyon Lira Yatırım Bedelli 6 Tesisin Temel Atma Merasimine İştirak Ettiler…

  Mayıs 30, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Kastamonu’ da Kuzeykent Pazar Yeri’ nde düzenlenen 188 milyon lira yatırım bedelli 6 tesisin temel atma merasimine iştirak ettiler.

 5. Sinop’ un Beşinci Tabiat Parkı Akgöl Oldu…

  Mayıs 29, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’ nun imzalarıyla Sinop’ un beşinci tabiat parkı, Akgöl oldu.

 6. Karabük’te Öğrenciler Korunan Alanlarla Tanışıyor…

  Mayıs 28, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce korunan alanlardaki tabiat eğitimleri devam ediyor. Karabük’ te öğrenciler korunan alanlarla tanışıyor.

 7. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Cennetten Bir Parça Sinop’ ta…

  Mayıs 28, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun 27 Mayıs Pazar günü Cennetten Bir Parça Sinop’ ta gerçekleştirdiği programlarına iştirak ettiler.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar