1. Karabük’te Tellere Takılan Ayı Kurtarıldı…

  Ekim 13, 2017 Karabük’ te tellere takılan ayı Orman ve Su İşleri Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce kurtarıldı.

 2. DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Ilgaz Dağı Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

  Ekim 13, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Milli Parklar Şube Müdürü Erol Büyükdoğan, 10 Ekim’ de 2017 Yılı Yatırım İş Programı kapsamında Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda tesis edilen yatırımlar ile alakalı incelemelerde bulundu.

 3. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Sinop’ta Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 13, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Sinop Belediyesi ile Sinop Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği işbirliğince 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sinop’ ta etkinliklerle kutlandı.

 4. Karabük'te Öğrenciler Tabiatla Buluştu…

  Ekim 10, 2017 Orman ve Su İşleri 10. Bölge Müdürlüğümüz Karabük İl Şube Müdürlüğünce Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı kapsamında 50 ortaokul öğrencisi ile Çamlık Tabiat Parkı’ nda tabiat yürüyüşü gerçekleştirildi, öğrenciler tabiatla buluştu. Yürüyüşe DKMP Karabük İl Şube Müdürü Ahmet Işık ile ilgili personel iştirak etti.

 5. Milli Parkta Bulunan Kafkas Burunlu Engereği Kayıt Altına Alındı…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi kapsamında Küre Dağları Milli Parkı’nda yeni bir engerek türü tespit edildi.

 6. Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

 7. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kastamonu’ da Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce ‘4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ etkinliklerle kutlandı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar