1. DKMP Genel Müdür Yarımcımız Sayın Mustafa Bulut Karabük’ te Tabiat Parklarımızda İncelemelerde Bulundular…

  Temmuz 18, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa Bulut Karabük’ te tabiat parklarında incelemelerde bulundular.

 2. TEMA Gönüllüleri Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda Buluştu…

  Temmuz 11, 2019 Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) gönüllüleri ikinci kez Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda buluştu.

 3. Karabük’te Tabiat Eğitimleri “Yaz Kur’an Kursları”nda da Devam Ediyor…

  Temmuz 11, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri “Yaz Kur’an Kursları” nda da devam ediyor

 4. Sinop’ ta Gerçekleştirilen 11 Bin 700 Sülün Salımının Ardından Bu Yıl da 2 Bin Sülün Doğayla Buluşturulacak…

  Temmuz 08, 2019 Sinop’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen 11 bin 700 sülünün salımının ardından bu yıl da 2 bin sülün doğayla buluşturulacak.

 5. Dünyanın En Yaşlı Porsuk Ağacı ‘Gümeli Porsuğu’ Zonguldak’ ın Simgesi Haline Geliyor…

  Haziran 26, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Gümeli Tabiat Anıtı sınırları içerisinde yer alan dünyanın en yaşlı porsuk ağacı Zonguldak’ ın simgesi haline geliyor.

 6. Kastamonu’ da Geleneksel ‘Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü’ Yaklaşık 350 Katılımcı ile Gerçekleştirildi…

  Haziran 25, 2019 Kastamonu Valiliğinin himayesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenen geleneksel “Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü” Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü İstiklal Yolu Tarihi Milli Parkı Kastamonu etabı, 4 gün süren ve ülkemizin faklı bölgelerinden gelen yaklaşık 350 katılımcı ile gerçekleştirildi.

 7. Küre Dağları Milli Parkı Merkezi Avusturya'da Bulunan European Wilderness Society Tarafından "Platin Yabanıl Sertifikası" na Layık Görüldü…

  Haziran 19, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı, Merkezi Avusturya'da olan "European Wilderness Society" tarafından "Platınum Wılderness Certıfıcate" (Platin Yabanıl Sertifika) ödülüne layık görüldü.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar