1. Sinop’ ta Fotokapanla Boyabat Faunası Projesi Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Sinop’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü ile Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi arasında imzalanan protokol kapsamında yürütülen ‘Fotokapanla Boyabat Faunası Projesi’ gerçekleştirildi.

 2. Kastamonu İli Mahalli Sulak Alanlar Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Kastamonu İli Mahalli Sulak Alanlar Komisyonu Toplantısı, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirildi.

 3. Sinop’ ta Av Koruma Personellerine Silah Kullanma Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Sinop Şube Müdürlüğü ve Sinop İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğince, DKMP Sinop Şube Müdürlüğü av suçları ve kabahatlerini takip eden av koruma personellerine “Silah Kullanma Eğitimi” gerçekleştirildi.

 4. KASTAMONU’DA HOROZ DÖVÜŞTÜREN ŞAHISLARA PARA CEZASI…

  Mayıs 07, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü ekipleri Kastamonu’da dövüştürülen 84 adet hint horozunu koruma altına aldı.

 5. Bartın Üniversitesi Öğrencileri Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda…

  Mayıs 03, 2019 Bartın Üniversitesi öğrencileri, Kastamonu’ da düzenlenen teknik gezi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’nı ziyaret ettiler.

 6. Sinop’ta Bağımlılıklarla Mücadeleye Dikkat Çekmek Maksadıyla Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirildi…

  Mayıs 02, 2019 Sinop’ta bağımlılıklarla mücadeleye dikkat çekmek maksadıyla, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğince doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

 7. Muhteşem Güzellikleri ile Zonguldak Harmankaya Şelaleleri Ülkemizin 113’ üncü Tabiat Anıtı Oldu…

  Nisan 17, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Harmankaya Şelaleleri ülkemizin 113’ üncü tabiat anıtı oldu.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar