1. Karabük‘ te Tabiat Eğitimleri Devam Ediyor…

  Şubat 11, 2020 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

 2. Sinop’ta ‘2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü Kutlamaları ve Kuş Gözlemi’ Etkinlikleri Gerçekleştirildi…

  Şubat 11, 2020 Sinop’ta ”2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” etkinlikleri Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü, DKMP Sinop İl Şube Müdürlüğünce Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

 3. Sinop’ ta Tedavilerinin Ardından Sağlıklarına Kavuşan Şahinler Özgürlüğe Kanat Çırptı…

  Şubat 11, 2020 Sinop’ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tedavilerinin ardından sağlıklarına kavuşan şahinler, yeniden özgürlüğe kanat çırptılar.

 4. Küre Dağları Milli Parkı’nda Ücretsiz Konaklamalı Tatile Hak Kazanan Talihliler Belli Oldu…

  Şubat 11, 2020 Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce, İstanbul’da düzenlenen dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT 2020 (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) fuarında çekilişe katılan 1401 kişiden muhteşem güzellikteki Küre Dağları Milli Parkı’ nda 2 gün 1 gece ücretsiz konaklamaya hak kazanan talihliler belli oldu.

 5. Yaralı Yaban Hayvanları Sarıkum Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Tedavi Ediliyor…

  Şubat 10, 2020 Yaralı ve güçten düşmüş yaban hayvanları Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü Sarıkum Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi’ nde tedavi ediliyor.

 6. EMITT 2020’ de Küre Dağları Milli Parkı Tanıtımı Gerçekleştirildi…

  Şubat 07, 2020 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) 2020’de Küre Dağları Milli Parkı’ nın tanıtımı gerçekleştirildi.

 7. Karabük’te Araç Çarpması ile Yaralanan Karaca Tedavi Altına Alındı…

  Şubat 05, 2020 Karabük’te araç çarpması ile yaralanan karaca ,Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar