1. Bartın’ da Tedavi Altına Alınan Yaralı Kızıl Şahin Emin Ellerde…

  Şubat 23, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alınana yaralı kızıl şahin emin ellerde.

 2. 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü Sinop’ ta Etkinliklerle Kutlandı…

  Şubat 21, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce “2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” öğrencilerin de katılımları ile çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 3. 2018-2019 Av Yılı Bartın İl Av Komisyonu Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Şükrü Özcan Başkanlığında Yapıldı…

  Şubat 15, 2018 2018-2019 Av Yılı Bartın İl Av Komisyonu Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Şükrü Özcan Başkanlığında Yapıldı…

 4. Bartın’ da 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü Etkinliklerle Kutlandı…

  Şubat 13, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce ‘2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü’ kamuoyunun dikkatini çekmek maksadıyla çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 5. Küre Dağları Milli Parkı Kaynak Değerleri ‘Bartın Kent Tarihi Müzesi’nde Yerini Aldı…

  Şubat 12, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı kaynak değerleri ‘Bartın Kent Tarihi Müzesi’ nde yerini aldı.

 6. Ilgaz Dağı Milli Parkı’ na Ziyaretçi Akını…

  Şubat 12, 2018 Kayak sezonunun başlamasıyla, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’na çok sayıda ziyaretçi akın etti.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar