1. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Ayı Tedavi Altına Alındı…

  Ekim 09, 2018 Karabük’ te yaralı halde bulunan ayı, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 2. 4 Ekim’ de Zonguldak’ ta Minik Öğrencilerimizle Can Dostlarımız İçin Bir Kap Mama Bir Kalp Sevgi…

  Ekim 08, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce ‘4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ nde minik öğrencilerimizle can dostlarımıza bir kap mama bir kalp sevgi verildi.

 3. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Kastamonu’ da Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 08, 2018 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kastamonu’da, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce etkinliklerle kutlandı.

 4. DKMP 10. Bölge Müdürlüğünce Asil Devlet Memurluğu Yemin Merasimi Düzenlendi…

  Ekim 02, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğünce, Sinop Şube Müdürlüğünde görevli Aday Memur Fatma Hülya Uzunoğlu’ na Asil Devlet Memurluğu Yemin Merasimi düzenlendi.

 5. Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı Kastamonu’ da Gerçekleştirildi…

  Eylül 26, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü 2018 Yılı Yatırımları Koordinasyon Toplantısı 25 Eylül 2018 tarihinde Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’ nda gerçekleştirildi.

 6. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Su Samuru Tedavi Altına Alındı…

  Eylül 07, 2018 Zonguldak’ ta yaralı halde vatandaşlarca bulunan su samuru, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 7. Sinop Akgöl Tabiat Parkı’na Adını Veren Akgöl Göleti’ ne 30 Bin Abant Alası Salındı…

  Eylül 05, 2018 Sinop’ un Ayancık ilçesi Akgöl Tabiat Parkı’ na adını veren Akgöl Göleti’ ne, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce göletin rekraatif değerinin artırtılması maksadıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında temizlenmesinin ardından, 30 bin Abant alası salındı.

TEMİZ BİR MİLLİ PARK X.Bölge_Müdürlüğü Küre_Dağlar_ Milii_Parkı,_Ilıca_Şelalesi Sarıkum_Tabiatı_Koruma_Alanı X.Bölge
X.Bölge X.Bölge X.Bölge Orman_Yangın_İhbar
X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü X.Bölge_Müdürlüğü Orman_Yangın_İhbar