Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

 1. Bartın ‘Güzelcehisar Bazalt Sütunları’ Ülkemizin 112’ nci Tabiat Anıtı Oldu…

  Ağustos 16, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’ nun imzalarıyla Bartın Güzelcehisar Bazalt Sütunları ülkemizin 112’ nci tabiat anıtı oldu.

 2. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Bartın’ da Güzelcehisar Bazalt Sütunları’ nı Ülkemizin 112’ nci Tabiat Anıtı Olarak İlan Ettiler…

  Ağustos 15, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu beraberindeki heyetle 12 Ağustos Cumartesi günü 116 milyon lira yatırım bedelli 15 tesisin toplu temel atma merasimi için Bartın’ a iştirak ettiler. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu, Bartın’ da Güzelcehisar Bazalt Sütunları’ nı ülkemizin 112’ nci tabiat anıtı olarak...

 3. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Bartın’ da…

  Ağustos 15, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun 12 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirdiği Bartın programlarına iştirak ettiler.

 4. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Karaelmasın Vatanı Zonguldak’ ta…

  Ağustos 15, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun 12 Ağustos Cumartesi günü karaelmasın vatanı Zonguldak’ ta gerçekleştirdikleri programlarına iştirak ettiler.

 5. ‘Zonguldak İlinin Karasal ve İç Su Ekosistemleri Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi Çalıştayı’ Gerçekleştirilecek…

  Ağustos 15, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce ‘Zonguldak İlinin Karasal ve İç Su Ekosistemlerini Biyolojik Çeşitlilik Envanter İzleme Projesi’ çalıştayı 16-17 Ağustos’ ta gerçekleştirilecek.

 6. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Karaelmasın Vatanı Zonguldak’ ta 203 Milyon Yatırım Maliyetli 12 Tesisin Temel Atma Merasimine İştirak Ettiler…

  Ağustos 14, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu beraberindeki heyetle 12 Ağustos Cumartesi günü karaelmasın vatanı Zonguldak’ ta 203 milyon lira yatırım bedelli 12 tesisin temel atma merasimine iştirak ettiler.

 7. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Karadeniz’ in İncisi Sinop’ ta…

  Ağustos 11, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun 9 Ağustos Çarşamba günü Sinop’ ta gerçekleştirdiği programlarına iştirak etti.

 8. Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Sinop’ ta Sorkun Şelalelerini Tabiat Anıtı, Çatak Kanyonu’ nu Tabiat Parkı İlan Etti…

  Ağustos 11, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu beraberindeki heyetle 9 Ağustos Çarşamba günü 14 milyon lira yatırım bedelli 8 yatırım müjdesi ile Sinop’a geldi. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Sinop’ ta Sorkun Şelaleleri’ ni tabiat anıtı, Çatak Kanyonu’ nu ise tabiat parkı ilan etti.

 9. Milli Parklar Daire Başkanı Şeref Dağdelen Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda İncelemelerde Bulundu…

  Ağustos 07, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Milli Parklar Daire Başkanı Şeref Dağdelen 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’ nda incelemelerde bulundu.

 10. Zonguldak’ ta 5 Yavru Ebabil Gökyüzüne Kanat Çırptı...

  Ağustos 07, 2017 Yuvaları bozulduğu tespit edilen 5 yavru ebabil (Apus apus) Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen yaklaşık 2 aylık bakım ve rehabilitasyonlarının ardından gökyüzüne kanat çırptılar.

 11. Karabük'te Kaçak Balık Avcılarına Göz Açtırılmıyor…

  Ağustos 02, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce kaçak balık avcılarına göz açtırılmıyor.

 12. Kastamonu İli Biyolojik Çeşitliliği Arazi Çalışmaları Devam Ediyor…

  Ağustos 01, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Marklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce yürütülen “Kastamonu İli Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi” arazi çalışmaları yaz ayları ile birlikte devam ediyor.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa