Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

 1. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Su Samuru Tedavi Altına Alındı…

  Eylül 07, 2018 Zonguldak’ ta yaralı halde vatandaşlarca bulunan su samuru, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 2. Sinop Akgöl Tabiat Parkı’na Adını Veren Akgöl Göleti’ ne 30 Bin Abant Alası Salındı…

  Eylül 05, 2018 Sinop’ un Ayancık ilçesi Akgöl Tabiat Parkı’ na adını veren Akgöl Göleti’ ne, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce göletin rekraatif değerinin artırtılması maksadıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında temizlenmesinin ardından, 30 bin Abant alası salındı.

 3. DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Tabiat Parkları ve Milli Parkları Kurban Bayramı’nda Yaklaşık 105 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı…

  Ağustos 29, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü tabiat parkları ve milli parkları Kurban Bayramı boyunca yaklaşık 105 bin ziyaretçiyi ağırladı.

 4. Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel Küre Dağları Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

  Ağustos 28, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda incelemelerde bulundu.

 5. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Ebabil Tedavi Altına Alındı…

  Ağustos 27, 2018 Karabük’ te yaralı halde bulunan ebabil, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 6. Zonguldak Milli Egemenlik Tabiat Parkı’ nda Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı…

  Ağustos 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Milli Egemenlik Tabiat Parkında Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

 7. Sinop Korunan Alanlarında Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı…

  Ağustos 17, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü Korunan Alanlarında Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

 8. Sinop’ ta 2 Bin Sülün Daha Tabiata Salındı…

  Ağustos 16, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğünce tabiatı ve yaban hayatını desteklemek maksadıyla hayata geçirilen “Kanatlı Yaban Hayvanı Yetiştirme Programı” kapsamında DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce 2 bin sülün daha tabiata salındı.

 9. Dünyanın En Derin İkinci Kanyonu, Valla Kanyonu'na,720 Metre Yükseklikte İnşa Edilen Kerte Seyir Terası Hizmete Alındı…

  Ağustos 08, 2018 Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesinde bulunan dünyanın en derin ikinci kanyonu olarak gösterilen Valla Kanyonu'na Tarım ve Orman Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünce 720 metre yükseklikte inşa edilen Kerte Seyir Terası hizmete alındı.

 10. Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz Horma Kanyonu Yürüyüş Yolunda İncelemelerde Bulundu…

  Ağustos 08, 2018 Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Horma Kanyonu yürüyüş yolunda incelemelerde bulundu.

 11. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Kızıl Şahin Tedavi Altına Alındı…

  Ağustos 06, 2018 Karabük’ te yaralı halde bulunan kızıl şahin Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 12. Karabük’ te Çocuklara Mağara Sevgisi Aşılandı…

  Ağustos 03, 2018 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğü ile Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi TÜBİTAK 4004 – Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında düzenlenen ‘Makrodan Mikroya Göktepe Projesi’ kapsamında çocuklara mağara eğitimi gerçekleştirildi. Çocuklara mağara sevgisi aşılandı.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa