Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

 1. Karabük’te Tellere Takılan Ayı Kurtarıldı…

  Ekim 13, 2017 Karabük’ te tellere takılan ayı Orman ve Su İşleri Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce kurtarıldı.

 2. DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Ilgaz Dağı Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

  Ekim 13, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Milli Parklar Şube Müdürü Erol Büyükdoğan, 10 Ekim’ de 2017 Yılı Yatırım İş Programı kapsamında Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda tesis edilen yatırımlar ile alakalı incelemelerde bulundu.

 3. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Sinop’ta Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 13, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Sinop Belediyesi ile Sinop Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği işbirliğince 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Sinop’ ta etkinliklerle kutlandı.

 4. Karabük'te Öğrenciler Tabiatla Buluştu…

  Ekim 10, 2017 Orman ve Su İşleri 10. Bölge Müdürlüğümüz Karabük İl Şube Müdürlüğünce Tabiat Turizmi Uygulama Eylem Planı kapsamında 50 ortaokul öğrencisi ile Çamlık Tabiat Parkı’ nda tabiat yürüyüşü gerçekleştirildi, öğrenciler tabiatla buluştu. Yürüyüşe DKMP Karabük İl Şube Müdürü Ahmet Işık ile ilgili personel iştirak etti.

 5. Milli Parkta Bulunan Kafkas Burunlu Engereği Kayıt Altına Alındı…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi kapsamında Küre Dağları Milli Parkı’nda yeni bir engerek türü tespit edildi.

 6. Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

 7. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kastamonu’ da Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 09, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce ‘4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ etkinliklerle kutlandı.

 8. 4 Ekim’ de Zonguldak’ ta Minik Öğrencilerle Can Dostlarımıza Bir Kap Mama Bir Kalp Sevgi Verildi…

  Ekim 06, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce ‘4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ nde minik öğrencilerle can dostlarımıza bir kap mama bir kalp sevgi verildi.

 9. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Bartın’ da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 06, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 10. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Karabük'te Etkinliklerle Kutlandı…

  Ekim 05, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinliklerle kutlandı.

 11. Bartın’ da Usulsüz Avcılığa Geçit Yok…

  Ekim 05, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın İl Şube Müdürlüğünce, Bartın’ da usulsüz avcılığa geçit verilmiyor. Bartın İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen av koruma kontrol faaliyetleri ile 2017 yılında 60 kişiye idari işlem uygulandı.

 12. Kastamonu’ nun Anıt Ağaçları Tespit Çalışmaları Devam Ediyor…

  Ekim 03, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadık Erik koordinasyonunda Kastamonu’ nun anıt ağaçları tespit çalışmaları devam ediyor.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa