Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

 1. Kastamonu’ da Vücudu Ziftle Kaplanmış Yavru Köpek Kurtarıldı…

  Temmuz 11, 2018 Kastamonu’ da Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce vücudu ziftle kaplanmış yavru köpek kurtarıldı.

 2. Sahibince Bakılmayan Yaralı Köpeğe DKMP Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce El Konuldu…

  Temmuz 10, 2018 Kastamonu’ da sahibince bakılmayan yaralı köpeğe, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince tedavisi gerçekleştirilmek üzere el konuldu.

 3. Ilgaz Dağı Milli Parkı Fotokapanlarla İzleniyor…

  Temmuz 09, 2018 Ilgaz Dağı Milli Parkı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğünce kurulan fotokapanlarla izleniyor.

 4. Karabük’ te Yaralı Halde Bulunan Saka Kuşu Tedavisinin Ardından Yeniden Gökyüzüne Kanat Çırptı…

  Temmuz 04, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce yaralı halde bulunan saka kuşu tedavisinin ardından yeniden gökyüzüne kanat çırptı.

 5. DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Tabiat Parkları ve Milli Parkları Ramazan Bayramı’nda 30 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı…

  Haziran 26, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü tabiat parkları ve milli parkları Ramazan Bayramı boyunca yaklaşık 30 bin ziyaretçiyi ağırladı.

 6. Karabük’te Yaralı Halde Bulunan Yavru Karaca Koruma Altına Alındı…

  Haziran 14, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce yaralı halde bulunan yavru karaca koruma altına alındı.

 7. Sinop Sarıkum Tabiatı Koruma Alanında Gerçekleştirilen Tabiat Eğitimi ile Öğrenciler Eğlenirken Öğrendiler…

  Haziran 13, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parlar DKMP 10. Bölge Müdürlüğü Sinop Sarıkum Tabiatı Koruma Alanı’ nda gerçekleştirilen tabiat eğitimi ile öğrenciler eğlenirken öğrendiler.

 8. Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Valisi Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi…

  Haziran 05, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce, Kastamonu İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı Kastamonu Valisi Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında 1 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

 9. Sinop’ta Tedavisinin Ardından Tabiata Salınan Karaca, Takip Altına Alındı…

  Haziran 04, 2018 Sinop’ ta yaralı halde bulunan karaca, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğünce tedavisinin ardından tabiata salınarak takip altına alındı.

 10. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Kastamonu’ da 188 Milyon Lira Yatırım Bedelli 6 Tesisin Temel Atma Merasimine İştirak Ettiler…

  Mayıs 30, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu Kastamonu’ da Kuzeykent Pazar Yeri’ nde düzenlenen 188 milyon lira yatırım bedelli 6 tesisin temel atma merasimine iştirak ettiler.

 11. Sinop’ un Beşinci Tabiat Parkı Akgöl Oldu…

  Mayıs 29, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’ nun imzalarıyla Sinop’ un beşinci tabiat parkı, Akgöl oldu.

 12. Karabük’te Öğrenciler Korunan Alanlarla Tanışıyor…

  Mayıs 28, 2018 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce korunan alanlardaki tabiat eğitimleri devam ediyor. Karabük’ te öğrenciler korunan alanlarla tanışıyor.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa