Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

 1. Sinop’ ta Fotokapanla Boyabat Faunası Projesi Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Sinop’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü ile Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi arasında imzalanan protokol kapsamında yürütülen ‘Fotokapanla Boyabat Faunası Projesi’ gerçekleştirildi.

 2. Kastamonu İli Mahalli Sulak Alanlar Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Kastamonu İli Mahalli Sulak Alanlar Komisyonu Toplantısı, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirildi.

 3. Sinop’ ta Av Koruma Personellerine Silah Kullanma Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Mayıs 16, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Sinop Şube Müdürlüğü ve Sinop İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğince, DKMP Sinop Şube Müdürlüğü av suçları ve kabahatlerini takip eden av koruma personellerine “Silah Kullanma Eğitimi” gerçekleştirildi.

 4. KASTAMONU’DA HOROZ DÖVÜŞTÜREN ŞAHISLARA PARA CEZASI…

  Mayıs 07, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü ekipleri Kastamonu’da dövüştürülen 84 adet hint horozunu koruma altına aldı.

 5. Bartın Üniversitesi Öğrencileri Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda…

  Mayıs 03, 2019 Bartın Üniversitesi öğrencileri, Kastamonu’ da düzenlenen teknik gezi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Ilgaz Dağı Milli Parkı’nı ziyaret ettiler.

 6. Sinop’ta Bağımlılıklarla Mücadeleye Dikkat Çekmek Maksadıyla Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirildi…

  Mayıs 02, 2019 Sinop’ta bağımlılıklarla mücadeleye dikkat çekmek maksadıyla, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Sinop İl Şube Müdürlüğü, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğince doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

 7. Muhteşem Güzellikleri ile Zonguldak Harmankaya Şelaleleri Ülkemizin 113’ üncü Tabiat Anıtı Oldu…

  Nisan 17, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Harmankaya Şelaleleri ülkemizin 113’ üncü tabiat anıtı oldu.

 8. Kastamonu’ da Tedavisinin Ardından Sağlığına Kavuşan Karaca Yeniden Doğaya Salındı…

  Nisan 05, 2019 Kastamonu’ da tedavisinin ardından sağılığına kavuşan karaca Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce yeniden doğaya salındı.

 9. Kastamonu’da Yasa Dışı Avcılık ve Biyokaçakçılıkla Mücadele Eğitimi Gerçekleştirildi…

  Nisan 05, 2019 Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü “Yasadışı Avcılık ve Biyokaçakçılık Önlemeye Yönelik Bilgilendirme Eğitimi” 27 Mart 2019 tarihinde Kastamonu Tarım İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 10. Zonguldak’ ta Yaralı Halde Bulunan Telli Turna Tedavi Altına Alındı…

  Mart 19, 2019 Zonguldak’ ta yaralı halde bulunan Telli turna, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

 11. Kastamonu’ da Tedavisinin Ardından Sağlığına Kavuşan Karabatak Doğaya Salındı…

  Mart 19, 2019 Kastamonu’ da tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Karabatak Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğünce doğaya salındı.

 12. Karabük’te Doğa Eğitimleri Devam Ediyor…

  Mart 11, 2019 Karabük’ ta Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Karabük İl Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen tabiat eğitimleri devam ediyor.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. Sonraki Sayfa